Запаленими свічками та молитвою згадали воїнів-афганців Моршинської громади

15 Лютого 2025, 12:01
В Моршинській громаді вшанували пам'ять воїнів-афганців 273
В Моршинській громаді вшанували пам'ять воїнів-афганців

В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Моршинській громаді вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців

Про це повідомляє Район.Моршин.

Цього дня разом з побратимами, згадали імена загиблих воїнів-афганців з Моршинської громади: Ігоря Паращинця (похований в селі Довге) та Миколи Рапія (похований в Моршині). 

Цей день є не тільки датою вшанування учасників бойових дій на території інших держав, але й нагадуванням про важливість збереження миру та підтримки тих, хто повернувся з війни.

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році. Війна в Афганістані тривала 10 років (1979-1989), а через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдатів: 620 тисяч радянських військовослужбовців, з них 150 тисяч - українці. За офіційними даними, під час війни в Афганістані загинули понад 15 тисяч військових, понад 4 тисячі загиблих-українці.

Тисячі воїнів-афганців одними із перших пішли добровольцями у 2014 році, бо були одними із небагатьох, які мали бойовий досвід. І сьогодні вони захищають Україну від російського агресора.

 

 

Коментар
26/03/2025 Вівторок
25.03.2025
24.03.2025