Фестиваль «Ту Стань! – 2024» запрошує на середньовічне свято

21 Червня 2024, 21:01
Тустань 363
Тустань

Щороку в серпні фортеця Тустань перетворюється на живу сцену середньовічної історії, і цей рік не стане винятком. З 2 по 4 серпня 2024 року всі охочі зможуть зануритися у атмосферу давнини, взявши участь у Таборі історичної реконструкції та живої історії «Ту Стань! – 2024».

Про це повідомили в Львівській обласній державній адміністрації.

Для учасників бойових дій та захисників України – вхід безкоштовний.

Фестиваль «Ту Стань» є найстарішим в Україні історичним фестивалем, який безперервно проводиться з 2006 року. Унікальність заходу полягає у його спрямованості на визначений період минулого – час існування наскельного міста фортеці Тустань, що датований IX – XVI століттями. Це один із найкращих способів вивчати історію нашої країни, відчути дух давнини та насолодитися культурною автентикою.

««Ту Стань» є найстарішим в Україні історичним фестивалем, що відбувається безперервно з 2006 року. Особливістю заходу є його орієнтованість на визначений період минулого – час існування наскельного міста фортеці Тустань IX – XVI століття. І варто зазначити, це один із найкращих, найцікавіших і найефективніших способів вивчати історію нашої країни», – зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

Після п’ятирічної перерви, спричиненої пандемією COVID-19 та повномасштабною війною, фестиваль повертається. Багато реконструкторів сьогодні боронять країну на передових позиціях, а деякі, на жаль, поповнили небесне військо.

Для учасників бойових дій та захисників України традиційно передбачено безкоштовний вхід. Організатори закликають усіх бажаючих долучитися до цього святкування історії, культури та патріотизму.

 

 

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024
14.07.2024
13.07.2024