Команда з Моршинської громади перемогла у III етапі змагань з черлідингу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

22 Квітня 2024, 15:41
В Моршинській громаді відбувся ІІІ районний етап змагань з черлідингу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 235
В Моршинській громаді відбувся ІІІ районний етап змагань з черлідингу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Моршинська громада приймала III районний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з черлідингу. 

Змагання відбулись у понеділок, 22 квітня, в приміщенні КЗ «Народний дім Моршинської територіальної громади» в селі Бана Лисовицька, повідомляє Район.Моршин.

Розпочали захід з виконання Державного Гімну України Заслуженим артистом України Ростиславом Кушиною. Після чого учасники дійства хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за Україну.

У змаганнях взяли участь шість команд територіальних громад Стрийщини, які продемонстрували свою енергію, координацію, надзвичайну техніку та власний неповторний стиль.

Моршинську громаду на змаганнях з  черлідингу представляла команда учнів Лисовицької школи. Дівчатка здобули перемогу, отримали нагороди від організаторів та шалену підтримку глядачів. В підсумку, команда Моршинської громади представлятиме Стрийщину у змаганнях обласного етапу. У цій частині проєкту переможці семи районів та Львова боротимуться за право представляти Львівщину у складі збірної команди області у всеукраїнських змаганнях.

«Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити змагання. Вітаємо та пишаємося талановитою молоддю нашої громади!», – привітав учасниць начальник відділу культури молоді то спорту УСГП ММР Тарас Михайлишин.

Коментар
19/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024