Ветеранський простір «Коло побратимів» запрошує моршинців на громадську толоку

18 Квітня 2024, 15:48
Моршин 244
Моршин

Мешканців Моршинської громади запрошують на громадську толоку, яка відбудеться у суботу, 20 квітня о 10:00 по вулиці Івана Франка, 9., у новоствореному приміщенні Ветеранського простору «Коло побратимів» Моршинської ТГ.

Про це повідомили на сторінці Моршинської міської ради у Фейсбук.

Моршинська міська рада спільно з громадським сектором та місцевим бізнесом працюють над створенням Ветеранського простору «Коло побратимів» Моршинської громади.

Вже зовсім скоро відбудетеся його офіційне відкриття. В приміщенні закінчується ремонт. Закуплені нові меблі та найнеобхідніше обладнання.

«Лишилося прибрати приміщення, аби якнайшвидше обладнати в ньому комфортний і затишний офіс для юридичних, психологічних, інформаційних послуг, які будуть надаватися у Ветеранському просторі ветеранам та членам їх сімей. Тому, шановні друзі, ми запрошуємо вас на ГРОМАДСЬКУ ТОЛОКУ, яка відбудеться вже в цю суботу, 20 квітня. Чекаємо о 10:00 за адресою Івана Франка, 9 (приміщення колишньої аптеки).», – йдеться в повідомленні.

Із собою просять брати відра, швабри та хороший настрій.

«Гарантуємо багато роботи, а також чай та смаколики. А якщо серйозно – на наших очах, друзі, реалізується по-справжньому народний проєкт. Ми вражені кількістю людей, які не стояли осторонь, а долучилися до створення «Ветеранського простору «Коло побратимів» Моршинської ТГ. Тож запрошуємо і вас долучитися!», – йдеться в дописі.

 

Коментар
19/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024