Для вчителів початкових класів Моршинської громади провели тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

02 Квітня 2024, 18:58
Тренінг-навчання «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» 358
Тренінг-навчання «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Вчителі початкових класів Моршинської громади взяли участь у навчальному тренінгу в межах реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» в межах підтримки відновлення освіти України the LEGO Foundation. 

Про це, 2 квітня, повідомили на сторінці Моршинського ліцею імені Константина Малецького у Фейсбук.

Разом з тренерами НУШ Надією Воробець та Оксаною Стасів, вчителі через співпрацю в групах дослідили переваги діяльнісного підходу, визначили поняття агентності та обговорили шляхи подолання освітніх втрат. Саме діяльнісний підхід – це  найприродніший спосіб підготувати сучасну дитину сьогодні до світу завтра. Це навчання через гру, досвід дитини, який є радісним, соціальним, мотиваційним, активним і значущим.

«Тренінги проходили у теплій, дружній атмосфері. Педагоги генерували креативні ідеї, приймали нестандартні рішення, активно включалися у роботу, фантазували, творчо підходили до виконання поставлених завдань, щиро ділилися досвідом.», – йдеться в повідомленні.

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024