На Стрийщині підозрюють лікарку у неналежному виконанні своїх обов’язків

02 Квітня 2024, 13:37
На Львівщині судитимуть лікарку, яка не діагностувала інфаркт у пацієнта 287
На Львівщині судитимуть лікарку, яка не діагностувала інфаркт у пацієнта

На Стрийщині правоохоронці повідомили про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків лікарю-терапевту,

Про це повідомили в Поліції Львівської області.

Встановлено, що внаслідок неналежного виконання медичною працівницею своїх обов’язків помер 63-річний мешканець Стрийського району.

Як встановили слідчі відділення поліції №3 Стрийського районного управління поліції, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури, 9 травня 2023 року о 16:50 у медичний заклад за допомогою звернувся 63-річний чоловік який скаржився на високий артеріальний тиск та біль за грудиною.

Лікар-терапевт приймального відділення провела пацієнту первинний огляд та електрокардіограму, після чого відпустила його додому. В подальшому, близько 18:00, пацієнт помер.

Проведеною експертизою було встановлено, що причиною смерті хворого стало захворювання серця – гострий інфаркт, яке ускладнилось порушенням скоротливої функції серцевого м’язу і призвело до зупинки серця, кровообігу та дихання.

Таким чином встановлено, що внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків медик встановила хворому, який потребував консультації суміжних спеціалістів, неправильний діагноз, що в подальшому призвело до його смерті.

Правоохоронці повідомили лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Досудове розслідування триває.

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024