«Україна — моя душа. А душу я не продаю»: творча зустріч з письменницею Світланою Талан в Моршині
В Моршинській громаді в межах національного тижня читання поезії, відбулась зустріч із Золотою письменницею України, авторкою романів у жанрі «реальних історій», відомих в Україні та за її межами – Світланою Талан.
Зустріч проходила в концертному залі Моршинської школи мистецтв імені Ірини Король, 20 березня, повідомляє Район.Моршин.
Світлану Талан, представила керівниця КЗ «Централізована публічна бібліотека Моршинської територіальної громади» Наталя Янків. Модератором заходу, вже традиційно, був Богдан Сидорак громадський діяч та краєзнавець Стрийщини.
Розпочали зустріч з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання за загиблими воїнами.
У її творів завжди гостра соціальна тематика, а головний персонаж незмінно сильна духом жінка, якій доводиться переживати й злети, і падіння. Зараз Світлана Талан автор понад десятка книг, які популярні не тільки в Україні, а й за кордоном. Авторка з Сєверодонецька, а з часу повномасштабного вторгнення проживала в Миколаєві на Львівщині.
Світлана Талан презентувала свої останні видані твори та поділилася історіями створення своїх книг.
«Її вишиване життя» – роман про реальну жінку, яка колись любила, сумувала, раділа та намагалася знайти гідне місце в жорстокому світі.В історію вона увійде під прізвищем чоловіка як Пелагея Яківна Бартош-Литвинова, етнографиня і фольклористка.», – розповіла авторка.
Розповідала письменниця про роботу над книгою в основі якої історія про волонтера та воїна з Моршинської громади, який загинув під Іловайськом, – Тараса Бруса.
Після презентації письменниця поспілкувалася з присутніми, відповідала на їхні запитання, розповідала про творчість та життя в окупованому Сєвєродонецьку (де вона мешкала довгі роки).
На Завершення заходу, Богдан Сидорак подарував авторці книгу-спогадів Ольги Мороз-Турик «Так здобувають волю»
Всі охочі із задоволенням придбали улюблені книжки, ще й з автографом та теплими словами від авторки, робили фото на пам'ять та дякували письменниці за отримані емоції.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром