Моршинці активно долучились до складання національного тесту з медіаграмотності

25 Жовтня 2023, 20:01
національний тест з медіаграмотності 447
національний тест з медіаграмотності

В Україні, 25 жовтня, провели Національний тест з медіаграмотності. Мешканці Моршинської громади також долучились до цього тестування і показали непогані результати. 

Про це повідомляє Район.Моршин

В Моршинській міській бібліотеці пройшли тестування мешканці міста, працівники міської ради, бібліотекарі. Участь у тесті могли взяти всі охочі та дізнатись, чи вміють боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду. Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів отримають заохочувальні призи. Сертифікати про участь у тестуванні отримають протягом тижня.

«Кожен з нас так чи інакше потрапляє під вплив фейків, які часом, буває, досить важко розпізнати, але потрібно того вчитись. Цей тест, нагода дізнатись чи легко ми піддаємось маніпуляціям, і бути більш критичними до сприйняття певної інформації.», – прокоментував начальник відділу культури, молоді та спорту УСГП Тарас Михайлишин.

Платформа для проходження тесту була доступна чотири рази на день протягом 45 хвилин. Тестування проходило — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00. Після проходження тесту автоматично зʼявлялися результати.

Читайте також: Бібліотеки Моршинської громади долучились до Глобального тижня інформаційної та медійної грамотності

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024