В Моршинській громаді вшанували пам’ять полеглих захисників

02 Жовтня 2023, 17:58
В Моршинській громаді вшанували пам’ять полеглих захисників 378
В Моршинській громаді вшанували пам’ять полеглих захисників

В Моршинській громаді вшанували пам’ять Героїв усіх часів української історії, захисників та захисниць, які віддали своє життя за суверенність та незалежність України. Заходи відбулися за участю Моршинського міського голови Руслана Ільницького, працівників міської ради, духовенства, шкільної молоді та громадськості.

Про це повідомляє Район.Моршин.

До Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці в Моршинській громаді відбулися заходи з вшанування пам'яті та церемонії покладання квітів до могил, пам'ятних знаків захисників України. Окрім того, моршинці долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання, люди зупинялись на вулицях, виходили з автівок, щоб вшанувати пам'ять загиблих захисників.
Покладання квітів до меморіальних дощок, місць поховання новітніх героїв відбулись в усіх старостинських округах Моршинської громади.  Під час молитви, в цей день, поіменно згадували кожного захисника, який віддав життя за Україну та похований на кладовищах громади.

Нагадаємо, що цьогоріч Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 1 жовтня. 
Свято встановлене задля вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. У звʼязку з переходом на новий календар, відповідно до Указу Президента України №455/2023 від 28 липня 2023 року, День захисників і захисниць, а також День українського козацтва та День УПА перенесено з 14 на 1 жовтня. 
Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024
14.07.2024
13.07.2024