В Моршинській громаді провели дитячий футбольний фестиваль.Фоторепортаж

25 Вересня 2023, 18:21
Футбольний фестиваль серед закладів освіти Моршинської громади 1102
Футбольний фестиваль серед закладів освіти Моршинської громади
В Моршині відбувся Футбольний фестиваль серед закладів освіти Моршинської територіальної громади. Спортивний захід пройшов 23 вересня на стадіоні «Медик».
Про це повідомляє Район.Моршин.
Захід розпочався з виконання Державного Гімну, після чого хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих захисників які віддали свої життя за волю та незалежність України. Державний гімн виконала учениця Моршинської школи мистецтв імені Ірини Король Софійка Фединець.
«Висловлюємо подяку кожному захиснику України, за те, що маємо можливість сьогодні тут змагатись, що наші діти попри війну можуть розвиватися, займатись спортом.  Ми бачимо, який великий азарт ці змагання  викликають не лише у дітей, які беруть участь, а й у вчителів, вболівальників. Всі учасники фестивалю отримали позитивні емоції, і ми бажаємо всім більше спортивних досягнень та перемог.», – зазначив начальник відділу культури молоді та спорту УСГП Моршинської міської ради Тарас Михайлишин.
За футбольну першість серед закладів освіти Моршинської громади змагались шість команд зі шкіл Моршина, Долішнього, Лисовичів, Станкова, Нижньої Лукавиці, Волі Задеревацької. Окрім основного турніру визначали переможця у футбольних естафетах та конкурсах. У перерві між змаганнями дітей пригощали піцою від волонтерів Siobhans Trust Ukrainne.
Завершився футбольний фестиваль церемонією нагородження. Усі команди отримали кубки, медалі, призи, а навчальні заклади набір футбольнихі мʼячів.

 
Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024
14.07.2024
13.07.2024